Ochrona- centrum logistyczne

  • 3000.00 zł
  • Published date: 10/14/2020
    • Sady, Wielkopolska, Poland

Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY

Obiekt logistyczny: Sady, ul.Poznańska

Zakres obowiązków:

ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem,
kontrola osób,
monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu.

Poszukujemy osób:

niekaranych,
dyspozycyjnych,
potrafiących pracować zespołowo,
sprawnych fizycznie,
posiadających doświadczenie w pracy zmianowej,
dobrze czujących się w pracy z wysiłkiem fizycznym.

Oferujemy:

system pracy zmianowy po 12h,
pracę w godzinach 7-19/19-7,
umowę o pracę,
dodatki za godziny nocne,
nadgodziny płatne 50% lub 100%,
ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia miesiąca,
dofinansowanie do kart sportowych,
pełne umundurowanie.

Kontakt: 690102543

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Fenster Essen