Poszukuejmy opiekuna dla seniora na Bawarii

  • 1900.00 Euro €
  • Published date: 02/07/2019
    • Weichering , Niemcy, Holandia

Miejscowość: Weichering (Bayern)
Data wyjazdu: 26.02.2019
Wymagany poziom języka: biegły
Wiek: 93 l.
Wzrost: 155 cm
Waga podopiecznego: 110 kg
Wynagordzenie za 6 tygodni: 1900 EURO
Schorzenia: Podopiecznej jest po udarze , cierpi na osteoporozę, ma demencję, inkontynencję.
Obowiązki opiekunki: Pomoc w codziennej higienie, gotowanie, dbanie o czystość w domu, zakupy, organizacja czasu z podopieczną.
Warunki mieszkaniowe: Mieszkanie w małym miasteczku, dla OP własna łazienka, pokój, w pokoju komputer, telewizor, dostęp do Internetu.
Dodatkowe informacje: Codziennie rano przychodzi Pflegedienst, myją Podopieczną. We wtorki Pflegedienst kąpie panią. Pomoce: łóżko specjalistyczne, podnośnik, wózek inwalidzki.
Zakupy przywozi córka, albo zabiera Opiekunkę na zakupy.

Wymagania:
• wiek 26-65
• podstawowa znajomość języka niemieckiego (jeśli jej nie masz zapraszamy na darmowy kurs)
• gotowość do wyjazdu za granicę
• chęć podjęcia pracy w charakterze opiekuna osoby starszej
• jakiekolwiek doświadczenie w opiece (może być rodzinne)

Oferujemy:
• dobrą pensję i atrakcyjne bonusy w ramach jednej czytelnej umowy (wypłata w złotówkach lub euro)
• składki ZUS i dodatkowe ubezpieczenie
• transport, wyżywienie i zamieszkanie
• pakiet medyczny LUX MED dla stałych Opiekunów
• wsparcie opiekuna kontraktu
• pełną organizację wyjazdu i pobytu
• wyjazd i powrót firmowym busem z/do miejsca zamieszkania
• kursy językowe i szkolenia opiekuńcze (powiększając swoje kwalifikację podnosisz swoją pensję)
• całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Telefon: 526055265

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"