Poszukujemy opiekunki dla serniorki w Tettang

  • 7000.00 zł
  • Published date: 02/07/2019
  • Modified date: 02/07/2019
    • Tettang, Niemcy, Holandia

Miejscowość: Tettnang
Data wyjazdu: 12.03.2019 na 6 tygodni
Wymagany poziom języka: komunikatywny
Wiek: 88 l.
Wzrost: 145 cm
Waga podopiecznego: 45 kg
Wynagrodzenie netto za 6 tygodni: 1650 euro
Schorzenia: Parkinson, częściowe nietrzymanie moczu, trudności w poruszaniu się po złamaniu biodra oraz spowodowane wiekiem.
Podopieczna wymaga pomocy przy wstawaniu, przemieszczaniu, kąpiel, higienie osobistej oraz rozbieraniu/ubieraniu.
Obowiązki opiekunki: pomoc w codziennej higienie, gotowanie, dbanie o czystość w domu, zakupy, organizacja czasu z podopiecznym.
Warunki mieszkaniowe: mieszkanie w bloku, z własnym pokojem, dostęp do internetu, telewizor, rower.
Dodatkowe informacje: Podopieczna mieszka samodzielnie, jest osobą strachliwą. Nosi pieluchomajtki, noce w większości przesypia. Najbliższy sklep to ok 10 min pieszo (Lidl, Norma, małe centrum handlowe).
W opiece pomaga córka, która przyjeżdża dwa razy w tygodniu i m.in. gotuje obiad w te dni. Często przywozi też większe zakupy. Czas wolny 2 godziny dziennie.

Wymagania:
• wiek 26-65
• podstawowa znajomość języka niemieckiego (jeśli jej nie masz zapraszamy na darmowy kurs)
• gotowość do wyjazdu za granicę
• chęć podjęcia pracy w charakterze opiekuna osoby starszej
• jakiekolwiek doświadczenie w opiece (może być rodzinne)

Oferujemy:
• dobrą pensję i atrakcyjne bonusy w ramach jednej czytelnej umowy (wypłata w złotówkach lub euro)
• składki ZUS i dodatkowe ubezpieczenie
• transport, wyżywienie i zamieszkanie
• pakiet medyczny LUX MED dla stałych Opiekunów
• wsparcie opiekuna kontraktu
• pełną organizację wyjazdu i pobytu
• wyjazd i powrót firmowym busem z/do miejsca zamieszkania
• kursy językowe i szkolenia opiekuńcze (powiększając swoje kwalifikację podnosisz swoją pensję)
• całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Telefon: 516055265

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"