PRACOWNIK FIZYCZNY

  • Darmowe
  • Published date: 10/23/2018
  • Modified date: 12/29/2018
    • Głubczyce, opolskie, Poland

STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771. W związku z ciągłym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: PRACOWNIK FIZYCZNY (dział emalierni)

ZADANIA NA STANOWISKU:
Prace przy ręcznym zawieszaniu i zdejmowaniu zbiorników z taśmociągu
Załadunek i wyładunek zbiorników na i z wózków transportowych
Czyszczenie gwintów i muf w zbiornikach
Obsługa obrotników do nakładania emalii
Prace porządkowe

OCZEKUJEMY:
Komunikatywność
Zaangażowanie w powierzone zadania
Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

GWARANTUJEMY:
Pracę od zaraz
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zatrudnienie w oparciu o umowę

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?
ZADZWOŃ DO NAS!!
tel. 730880768

Telefon: 730880768

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"