Trener Personalny- Medalista Mistrzostw Świata

 • 100.00 zł
 • Published date: 04/27/2018
 • Modified date: 11/03/2018
  • Śródmieście, Warszawa, mazowieckie, Poland

Super, że tutaj zaglądasz!

Na początku napiszę coś o sobie…
Jestem licencjonowanym trenerem personalnym, cross trainingu, kulturystyki, pływania i Kick-boxingu. Obecnie studiuję na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Posiadam kilkuletnią praktykę w intensywnym uprawianiu sportu i kształtowaniu sylwetki: od niezbyt sprawnego, mało rozwiniętego fizycznie chłopaka, do osoby zadowolonej ze swojej sylwetki i stylu życia. Moim celem było bycie jednym z lepszych zawodników w sportach walki. Może nie udało mi się być najlepszym zawodnikiem, ale zdobyłem swój upragniony cel :3msc Puchar Świata Taekwon-do, Puchar Europy w kategorii -74kg Kick-light oraz 3 miejsce w formule low-kick -75kg. Wszystko się da zrobić pod warunkiem, że naprawdę sam tego chcesz. Wejdź na mój profil na Instagramie (40tysobw) i sam się przekonaj.

A Ty miałeś kiedyś w swoim życiu jakiś cel ? Udało się Tobie go zrealizować ? Zmień swoje życie i nie bój się podjąć nowych wyzwań.
Nie jestem ,,typowym trenerem,, a dlaczego ? Ponieważ obrócę Twoje całe życie do góry nogami, zmienię Twoje złe nawyki i nauczę Ciebie jak żyć zdrowo a to jest coś więcej niż samo trenowanie i dźwiganie ciężarów.

Oto niektóre problemy, które możesz rozwiązać we współpracy ze mną:
- redukcja tkanki tłuszczowej,
- przybranie masy mięśniowej,
- dopasowanie odpowiedniej, indywidualnej diety,
- stworzenie Twojej wymarzonej sylwetki
-nauka samoobrony/ sztuki walki (Kick-boxing)

Jeśli chodzi o współpracę ze mną oferuję:
-Prowadzenie Podopiecznego Online 250 zł/30dni
Obejmuje dostęp do mojej aplikacji gdzie tworze folder podopiecznego. Znajdują się tam wskazówki dietetyczne, informacje na temat fitness, opis wykonywania ćwiczeń oraz wiele ciekawostek oraz obalenia niektórych mitów. Podczas współpracy podopieczny dostaje plany treningowe w formie online (z treningu na trening nowy zestaw ćwiczeń), gdzie jest ukazana technika wykonywania ćwiczeń(krótki film) oraz opis w jaki sposób powinien wykonać dany trening. Dzięki Aplikacji podopieczny ma możliwość wrzucania krótkich filmików gdzie ukazuje swoją technikę, a Trener w każdej chwili może korygować podopiecznego postępy. Prowadzenie podopiecznego online również obejmują konsultacje online.
-Rozpisanie Diety - Jadłospis na 7 dni 150 zł/ 14 dni 250zł
Obejmuję rozpisanie tylko wyłącznie indywidualnej diety do realizacji Twojego celu. Podopieczny w jadłospisie dostaje każdego dnia inny zestaw dań do wyboru. Przed rozpisaniem diety, podopieczny jest zobowiązany do wykonania badań oraz wypełnienia ankiet dietetycznych

-Indywidualne Treningi Personalne do czasu zrealizowania celu
Obejmuję wypełnienie ankiet zdrowotnych, nauki rozgrzewki, omówienie celu podopiecznego, poznanie nowych ćwiczeń przygotowujących do treningu oraz ku poprawy sylwetki, nauka prawidłowego wykonywania ćwiczeń, poprawę oraz omówienie najczęstszych błędów przy wykonywaniu ćwiczeń, nauka rozciągania oraz nauka rolowania po treningu, planu treningowego, planu suplementacyjnego (polecenie danej suplementacji do danego treningu)
Podczas treningu będziesz dla mnie najważniejszą osobą. Zadbam o Twoje bezpieczeństwo, o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. A po zakończeniu treningu wyjdziesz z sali z uśmiechem zadowolenia.

Co do ceny....(ceny ustalam indywidualnie do każdej osoby)Posiadam również vouchery dla znajomych w formie prezentu

Twoja pierwsza konsultacja ze mną jest darmowa! Treningi prowadzę na siłowniach w Warszawie w McFit, w S4Nowogrodzka, 100m od Dw. Centralnego) City Fit, Zdrofit (Legionowo, Bielany, Śródmieście) oraz dla osób które potrzebują więcej swobody prowadzę również treningi w prywatnym studiu przystosowanym do treningów personalnych.

Dane Kontaktowe Tel. 666 365 941
Strona internetowa: www.trener-fit.pl
Instagram HrycLee


Strona WWW: www.trener-fit.pl
Telefon: 666365941

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • Skuteczna strona czy sklep internetowy? Wybór należy do Ciebie.

  Skuteczna strona czy sklep internetowy? Wybór należy do Ciebie.

  Usługi i Firmy Warszawa (mazowieckie) 04/24/2018 Proszę o kontakt

  Skuteczna strona czy sklep internetowy? Wybór należy do Ciebie. Zapewniamy gwarancje, responsywność, optymalizację pod względem SEO jak i pod względem marketingowym. Nasze realizację mają działać, a nie tylko być. Dla nas najważniejsza jest skuteczno...

 • Pozyskamy klienta- okazja-zobacz, zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

  Pozyskamy klienta- okazja-zobacz, zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

  Usługi i Firmy Warszawa (mazowieckie) 04/24/2018 Proszę o kontakt

  Pozyskamy klienta- zobacz, zadzwoń i zapytaj o szczegóły. http://pozyskamyklienta.pl Pozyskując klientów dla firm zapewniamy · Szybkie efekty – już w okresie pierwszych tygodni do twojej firmy zawitają nowi klienci · Niskie ceny – zawsze dobieramy na...

 • Kancelaria Adwokacka Mińsk Mazowiecki

  Kancelaria Adwokacka Mińsk Mazowiecki

  Usługi i Firmy Mińsk Mazowiecki (mazowieckie) 04/18/2018 Proszę o kontakt

  Profesjonalna i kompleksowa obsługa prawnicza na terenie całego kraju. Oferta kierowana zarówno do osób fizycznych, jak i klientów indywidualnych. Gwarancja elastycznego podejścia, ze zwróceniem uwagi na praktyczne i finansowe konsekwencje podjętych ...

Fenster Essen