Opis

17 stycznia urodziła się kudłata ekipa o najlepszych cechach eksterieru i charakteru. To bardzo wyrównany miot spełniający wszystkie nasze oczekiwania.

Są to szczenięta o pięknym, ciepłym odcieniu włosa, pięknych czarnych znaczeniach pyszczka, mocnej i harmonijnej budowie z wyróżniającą się szeroką i rzeźbioną głową.
Połączenie cech charakteru ambitnego sportowca z kochanym przytulakiem będzie doskonałym wyborem zarówno dla aktywnych rodzin, jak i tych lubiących spędzać czas rekreacyjnie i rodzinnie.

Szczenięta troskliwie odchowujemy w domu, w centrum życia naszej rodziny. Mają codzienny kontakt z małymi dziećmi, ze swoją babcią i prababcią też. Poznają gości dwu i czteronożnych :) Uczestniczą aktywnie w naszej codzienności i zapoznają się ze wszystkimi dźwiękami, zapachami- bodźcami, które rozwijają ich zmysły i charaktery. Stosujemy też elementy inprintingu i wczesnej stymulacji neurologicznej szczeniąt.

Z chętnymi na nasze maluszki utrzymujemy stały kontakt od poczęcia, przez poród aż do zmiany domu. Na bieżąco przysyłamy zdjęcia, filmiki, wspólnie poznajemy charaktery i wyszukujemy atuty każdego szczenięcia z miotu.

Wszystkie psy, których używamy w hodowli są przebadane i wolne od wad genetycznych takich jak dysplazja, choroby oczu czy układu moczowego.
A to co wyróżnia naszą hodowlę, to długowieczność.
Z dumą chwalimy się, że nasi weterani w wieku nawet powyżej 10 lat z powodzeniem jeszcze występują na ringach pokazowych, czy zawodach sportowych!

Ojcem szczeniąt jest sprawdzony czeski reproduktor
VAMPIRE'S KISS Moravia Campanella
Champion międzynarodowy
Champion Polski, Czech, Słowacji, Węgier
Selekcja Czech i Francji
Multimedalista, pies roku 2016 Czech
więcej o nim na stronie internetowej:
http://briard.moraviacampanella.cz/vampireskiss.html

Matką
OPTIMA z Kuźni Championów
Dziewczyna głównie sportowa.
Pasie owieczki z osiągnięciami: HWT (certyfikat użytkowości), IHT1 z nominacją do IHT2.
Przygotowana do startów w Hard Dog Race.
Optima w 2017 roku urodziła bardzo ładny, wyrównany miot, z którego dwa szczeniaki już w przyszłym roku rozpoczynają starty sportowe. Właściciele chwalą charaktery, jak i eksterier dzieciaków.

Do naszego grona zapraszamy szczególnie osoby otwarte, towarzyskie, pasjonatów, którzy skorzystają dużo z klimatu naszej hodowli.
Kuźnia, to nie tylko hodowla- to wielka rodzina, która żyje wspólnie na co dzień.
Lubi wymieniać się informacjami, zdjęciami swoich pociech, spotykać na spacery czy ogniska.
Razem też trenują do zawodów czy wystaw.
Ja z chęcią wspieram początkujących swoim doświadczeniem.
Jestem fryzjerem psów z uprawnieniami czeladnika, szkoleniowcem współpracującym ze Związkiem Kynologicznym w Polsce, asystentem sędziego wystawowego i pasjonatem fotografii.
Ponadto dzięki Mamie mam 27 lat doświadczenia i miłości do briardów :)

Szczenięta z naszej hodowli do nowych domów wędrują dobrze zsocjalizowane, zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku, zaczipowane, wyposażone w wyprawki, metryki upoważniające do wyrobienia rodowodu, książeczki zdrowia lub paszporty oraz w solidne wsparcie hodowli :)

Zapraszamy serdecznie na spacer czy kawę w towarzystwie naszych psów, do rozmów, zadawania pytań, do samodzielnego przekonania się jak cudowną rasą są briardy, do rezerwacji szczeniąt z naszej hodowli.

Telefon: +48 795 728 938
Cena
3000.00 zł
Published
02/15/2019
Miejsce
Poland, mazowieckie
Kategoria
Zwierzęta
Views
255
ID
370
 

Miejsce

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Ogłoszenia Random

Proszę o kontakt
06/25/2020
ster

Strefa Terapii i Edukacji Rodzinnej Strefa Terapii i Edukacji Rodzinnej to grupa posiadających wieloletnie doświadczenie specjalistów, w której skład wchodzą psychologowie, psychoterapeuci i neuroterapeuci będący w stanie pomóc w przypadku wielu problemów. Staramy się tworzyć i podnosi...

Proszę o kontakt
06/25/2020
OBPON

Księgowa - praca stacjonarna w Przemyślu Chcesz być częścią energicznego zespołu i możesz pochwalić się doświadczeniem w księgowości? Działamy na rynku od prawie 20 lat, między innymi dlatego, że zatrudniamy świetnych specjalistów. Szukamy zorganizowanej osoby, która dołączy do naszego zesp...

Proszę o kontakt
06/25/2020
harmonia

Przedszkole Harmonia Przedszkole Harmonia to placówka posiadająca świetnie wyszkoloną kadrę pedagogiczną, która poza samym doświadczeniem, posiada również odpowiednie podejście do swoich podopiecznych. Dzięki nam możesz zadbać o prawidłowy rozwój swojego dziecka już od n...

100.00 zł
06/24/2020
Wojciech

Wynajem hostess- CAŁA POLSKA Oferujemy wynajem doświadczonych i profesjonalnych hostess na terenie całego kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie obsługi kilkuset eventów w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Łódź, Kielce czy Poznań. Agencja hoste...

100.00 zł
06/24/2020
Magda

Przeprowadzki LIDER - szybki i profesjonalny przewóz mebli w Krakowie Przeprowadzki LIDER to profesjonalna firma przeprowadzkowa świadcząca cały wachlarz najwyższej jakości usługi przewozowe. Firma ta oferuje usługi takie jak opróżnianie piwnic i strychów, utylizację nieużywanych mebli oraz wiele innych usług dodatkowy...

Proszę o kontakt
06/24/2020
unimetal

Unimetal Recycling – skup katalizatorów Unimetal Recycling jest działającym od lat przedsiębiorstwem zajmującym się skupowaniem oraz przerobem katalizatorów pochodzących z różnego rodzaju maszyn i pojazdów. Na dzień dzisiejszy posiadamy największy zakład przetwórczy w tej części Europy. Ws...