Owczarek Francuski BRIARD

 • 3000.00 zł
 • Published date: 02/15/2019
  • Brwinów, mazowieckie, Poland

17 stycznia urodziła się kudłata ekipa o najlepszych cechach eksterieru i charakteru. To bardzo wyrównany miot spełniający wszystkie nasze oczekiwania.

Są to szczenięta o pięknym, ciepłym odcieniu włosa, pięknych czarnych znaczeniach pyszczka, mocnej i harmonijnej budowie z wyróżniającą się szeroką i rzeźbioną głową.
Połączenie cech charakteru ambitnego sportowca z kochanym przytulakiem będzie doskonałym wyborem zarówno dla aktywnych rodzin, jak i tych lubiących spędzać czas rekreacyjnie i rodzinnie.

Szczenięta troskliwie odchowujemy w domu, w centrum życia naszej rodziny. Mają codzienny kontakt z małymi dziećmi, ze swoją babcią i prababcią też. Poznają gości dwu i czteronożnych :) Uczestniczą aktywnie w naszej codzienności i zapoznają się ze wszystkimi dźwiękami, zapachami- bodźcami, które rozwijają ich zmysły i charaktery. Stosujemy też elementy inprintingu i wczesnej stymulacji neurologicznej szczeniąt.

Z chętnymi na nasze maluszki utrzymujemy stały kontakt od poczęcia, przez poród aż do zmiany domu. Na bieżąco przysyłamy zdjęcia, filmiki, wspólnie poznajemy charaktery i wyszukujemy atuty każdego szczenięcia z miotu.

Wszystkie psy, których używamy w hodowli są przebadane i wolne od wad genetycznych takich jak dysplazja, choroby oczu czy układu moczowego.
A to co wyróżnia naszą hodowlę, to długowieczność.
Z dumą chwalimy się, że nasi weterani w wieku nawet powyżej 10 lat z powodzeniem jeszcze występują na ringach pokazowych, czy zawodach sportowych!

Ojcem szczeniąt jest sprawdzony czeski reproduktor
VAMPIRE'S KISS Moravia Campanella
Champion międzynarodowy
Champion Polski, Czech, Słowacji, Węgier
Selekcja Czech i Francji
Multimedalista, pies roku 2016 Czech
więcej o nim na stronie internetowej:
http://briard.moraviacampanella.cz/vampireskiss.html

Matką
OPTIMA z Kuźni Championów
Dziewczyna głównie sportowa.
Pasie owieczki z osiągnięciami: HWT (certyfikat użytkowości), IHT1 z nominacją do IHT2.
Przygotowana do startów w Hard Dog Race.
Optima w 2017 roku urodziła bardzo ładny, wyrównany miot, z którego dwa szczeniaki już w przyszłym roku rozpoczynają starty sportowe. Właściciele chwalą charaktery, jak i eksterier dzieciaków.

Do naszego grona zapraszamy szczególnie osoby otwarte, towarzyskie, pasjonatów, którzy skorzystają dużo z klimatu naszej hodowli.
Kuźnia, to nie tylko hodowla- to wielka rodzina, która żyje wspólnie na co dzień.
Lubi wymieniać się informacjami, zdjęciami swoich pociech, spotykać na spacery czy ogniska.
Razem też trenują do zawodów czy wystaw.
Ja z chęcią wspieram początkujących swoim doświadczeniem.
Jestem fryzjerem psów z uprawnieniami czeladnika, szkoleniowcem współpracującym ze Związkiem Kynologicznym w Polsce, asystentem sędziego wystawowego i pasjonatem fotografii.
Ponadto dzięki Mamie mam 27 lat doświadczenia i miłości do briardów :)

Szczenięta z naszej hodowli do nowych domów wędrują dobrze zsocjalizowane, zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku, zaczipowane, wyposażone w wyprawki, metryki upoważniające do wyrobienia rodowodu, książeczki zdrowia lub paszporty oraz w solidne wsparcie hodowli :)

Zapraszamy serdecznie na spacer czy kawę w towarzystwie naszych psów, do rozmów, zadawania pytań, do samodzielnego przekonania się jak cudowną rasą są briardy, do rezerwacji szczeniąt z naszej hodowli.


Telefon: +48 795 728 938

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • kocięta Sfinks:DeTrojanS

  kocięta Sfinks:DeTrojanS

  Zwierzęta Warszawa (mazowieckie) 11/28/2018 2200.00 zł

  Z przyjemnością informujemy, że w naszej hodowli De'TrojanS*PL przyszły na świat kocięta rasy Sfinks Sphynx Canadian i Bambino. Przepiękne Koteczki i Kocurki Czeka na swoich nowych Opiekunów. Rodzice kociąt pochodzą z najlepszych linii hodowlanych, t...

 • Shiba Inu,Shiba metryka ZKwP/FCI

  Shiba Inu,Shiba metryka ZKwP/FCI

  Zwierzęta Wielkie Bałówki (warmińsko-mazurskie) 09/20/2018 1500.00 zł

  Hodowla Beautiful Great Dane informuje o planowanym miocie szczeniąt rasy Shiba Inu. Rodzicami zostaną wspaniali, utytułowani, przebadani przedstawiciele rasy. Oboje o cudownych charakterach, pięknej budowie.Nasze psy mieszkają z nami w domu w stałym...

 • Nowofundland, Nowofundlandy metryka ZKwP/FCI

  Nowofundland, Nowofundlandy metryka ZKwP/FCI

  Zwierzęta Wielkie Bałówki (warmińsko-mazurskie) 09/20/2018 3500.00 zł

  Hodowla Beautiful Great Dane FCI poleca szczenięta rasy Nowofundland. Dostępne 2 suczki oraz 1 piesek w wieku 4,5 miesiąca Szczenięta z pełną dokumentacją, kompletem szczepień, odrobaczone, socjalizowane, nauczone czystości, nauczone zabiegów pielęgn...

Fenster Essen